Márk 16:15

Ennek a fórumnak a tartalma: 1 téma és 3 hozzászólás, utolsó frissítés:  Sz.Csaba 7 éve, 1 hónap telt el.

    • Fórum
    • Témakör
    • Bejegyzés
    • Frissesség
    • Japán keresztény missziók
      Hello megint, vagy mondjam inkább, Kon'nichiwa! :) yeah itt japánról lesz szó. informálottam és megdöbbentem hogy a 2. világháború óta senki sem ment ki szolgálni Japánba és ezért mivel ott kevés vagy egyáltalán nincs egyetlen keresztény szolgáló sem, ezért a lakosság 1% valja magát kereszténynek a millióból. Utána olvastam egy bizonyos Nagy Ödön katolikus missziós élt ótt 1940-1999-ig. És beszámolt az ottani szolgálatárol és tapasztalatairól. Amiket irt abbol megértettem hogy nem piskota, még Kinánál és az Araboknál is nehezebb. De ha Jézusra és Istenre bízodd magad,akkor nem lesz baj. :) Ennek az embernek köszönhetően sokan megtértek és végre a keresztény hitet elfogadták ugy hogy már nem tartják szörnyűnek. sőt 20 millio embernek szimpatikus ez a hitt. Szoval ez nem olyan mint az Arab országok. Csak itt a viselkedéssel és a komunikációval van nehéz az ügy. Ez az ember Istenre bizta magát és csodákat tett. Szóval mivel imádom japánt és nem akarom hogy kihagyva legyen e nép és Jézus is mondta hogy mindenhol kell hiresztelni. ismetlem mindenhol és nem csak bizonyos területeken. Szükség van ott ránk. nagyon sok borzalom volt ott a természet közreműködésével is. Ezért a jövőben szeretnék egy missziót összegyűjteni Japánba. Velem tartotok? vagy segítetek toborozni majd embereket a kemény feladathoz? mellesleg, csak akkor értheted meg őket ha te is japánná válasz. mármint a viselkedés terén.
    • 0
    • 0
    • Nincs témakör

1 / 1 témakör megtekintése

Új témakörök létrehozásához be kell jelentkezni.

Kapcsolat

Most nem vagyok gépnél. Írj, ha kérdésed van! :)

Küldés folyamatban

©2024 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

vagy    

Forgot your details?

Create Account