üzenet

Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  ÉVA 9 éve, 6 hónapja telt el.

  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1104
     Edua 
    Felhasználó

    Kedves Thea,hogy tudok valakinek priv.üzenetet írni?Feltétel,hogy “barát” legyen?

    #1106
     Thea 
    Adminisztrátor

    Szia!
    Nem kell, hogy barát legyen.
    Kattints rá az illető avatárjára vagy nevére és látni fogod a gombot:

    #1368
     ÉVA 
    Felhasználó

    Kedves Thea nem találom az elkezdett témát – nagyon nagy kedvem nincs folytatni de majd rövidre zárom – a “katolikus hitvédelem” címűt.

    Más: nem tudom, sajnos a kis képet bevinni a fő oldalra, ez a “vigyorgó” lehet, adta Idának azt a kifejezést, plusz szeretném, ha bárki elolvassa, hogy “beazonosíthasson” a leveleimmel akár.

    Két Éva is van, Ida is összetévesztett minket kb. egy héttel ezelőtti beszélgetésben.

    Köszönöm a segítséget ! 🙂 Isten áldjon meg a munkádért !

    #1369
     ÉVA 
    Felhasználó

    Kedves Thea
    a fenntartható fejlődés témához a szövegen módosítottam, sajnos mindkettő fenn van. Az elsőt, a rövidebben tudnád-e törölni ?!

    Más: állandóan külföldről érkeznek cikkek, jó a kitekintés miatt. Ám hogy mi folyik Magyarországon? hogy miért szüntettek meg egy egész intézetet (Ángyán József aki egyre többet idéz a Bibliából harcai során 🙂 egy durva képet tett a leveléhez … majd hozom).

    Általában, kevés a környezetügy, az is átejtős/becsapós felhangokkal. Holott, a tiszta ökológiai tudomány, mely nem “játszik Istent” SŐT : MEGMUTATJA hogy a Teremtés mennyire csodálatos, és hogyan bízhatjuk rá magunkat egészen nyugodtan

    mert TÖBB mint ami a mi tudásunk valaha is lesz ! Majd erről még …

    Szeretettel gondolok Rád, Rátok, addig míg az imacsoportban – is – találkozunk!
    Éva

    #1370
     Thea 
    Adminisztrátor

    Kedves Éva!
    A hitvédelem topikot a privát fórumban indítottad, így nehezebb rátalálni. Itt a link: http://klub.idokjelei.hu/forums/topic/katolikus-hitvedelem-nehany-tetelben/
    Átraknám a Biblia-Hit fórumba.

    #1371
     ÉVA 
    Felhasználó

    Kedves Thea
    igen, ez jó lesz, köszönöm !
    ————————-
    És ha lehetne valamit ezzel a képpel tenni, amit írtam. Mailben kértem az egyik nagylányomat is, hogy segítsen, de nem válaszolt még pedig már jó néhány napja szóltam. Nem tudom, mi az oka: meglehetősen közönyös az ilyen “összeesküvés-elméletek” iránt, miközben hallottam most, hogy nővérének azt mondta a témára “nyugi, előbb a méhek pusztulnak ki” 😀

    #1387
     ÉVA 
    Felhasználó

    Először is köszönöm a képet, de a Biblia-hit fórumban nincs vagy még nincs ? Persze, jó lenne mert a linkre kattintva sem találtam.

    Az Ima témában írtam adriannak, éppen hogy ne egy “abszolút idő” legyen vagyis időpont hanem egy napon keresztül, aki ahogy, reggel, délben vagy délután, vagyis “hordozza” az ügyet

    én speciel többször vissza-visszagondoltam Attilára, attól függött, hogy szabadok voltak-e a gondolataim vagy sem.

    Szerintem az Úr fogja tudni “egybe-könyvelni” mert Nála nincs idő 🙂 Mit szólsz, mit szóltok ehhez ?

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kapcsolat

Most nem vagyok gépnél. Írj, ha kérdésed van! :)

Küldés folyamatban

©2024 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

vagy    

Forgot your details?

Create Account