Fórumok létrehozása

Ennek a témakörnek tartalma 5 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  Zoli 9 éve, 5 hónapja telt el.

  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1107
     Lilla 
    Felhasználó

    Én szeretnék létrehozni egy új fórumot imatémák névvel, és egy topikot, Izrael néven.
    Azért szeretném létrehozni, mert felgyorsultak az események, és azt akartam beírni hogy IMÁDKOZZUNK IZRAELÉRT! Intenzív légitámadás alatt vannak.
    Fogalmam sincs hogy kell, már megnéztem amit tudtam de nem találtam a megoldást.
    Mit kellene tennem?

    #1110
     Thea 
    Adminisztrátor

    Fórumot csak a moderátor tud létrehozni, úgyhogy ezt megtettem: http://klub.idokjelei.hu/forums/forum/biblia-hit/ima/

    Ez alatt már bármilyen témakört indíthatsz. Az első hozzászólásod lesz a topikindító.

    #1435
     Zoli 
    Felhasználó

    Kedves Thea,

    Nem talaltam topicot a temahoz, ezert ide beszurnam az eszrevetelemet:
    Szinte mindig feljon a facebookot reklamozo ablak, amin tul tudok lepni :), de
    mobilrol nezve a bongeszobul nem tudom kiloni. Nem lehet azt valahogy megoldani?
    Koszi
    udv
    Z

    #1436
     Thea 
    Adminisztrátor

    Szia Zoli!
    Tudok a problémáról és remélem hamarosan sikerül megoldanom. Egy bug-ról van szó, ugyanis a beállítások szerint mobil eszközökön nem kéne megjelenni az ablaknak.
    Ideiglenesen, a végső megoldásig, két dolgot tudok javasolni, ami nekem működött. Az én telefonomon ha elcsúsztatom oldalra az ablakot, akkor eltűnik. A másik megoldás az volt, hogy horizontális pozícióba forgattam a telefont, és így látható lett a bezáró gomb.

    #1437
     Thea 
    Adminisztrátor

    Zoli, közben azt hiszem sikerült megoldani a problémát…
    Ha mégis jelentkezne nálad, kérlek jelezd!

    #1438
     Zoli 
    Felhasználó

    Kedves Thea!

    Szuper 🙂
    Ha az életben minden ilyen gyorsan megoldódna…
    Köszi
    Z

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kapcsolat

Most nem vagyok gépnél. Írj, ha kérdésed van! :)

Küldés folyamatban

©2024 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

vagy    

Forgot your details?

Create Account