Barack Obama

Ennek a témakörnek tartalma 18 válasz, 12 hozzászóló. Utolsó frissítés: ÉVA adatlap-képe ÉVA 2 év, 8 hónap.

• Szerző
    Bejegyzés
    Thea adatlap-képe Thea 
    Kulcsmester

A válaszom láthatod a híráramban: http://klub.idokjelei.hu/activity/
    Inkább ott érdemes ilyeneket közzétenni, mert Obamához nem sok köze van ennek. 😀

Bodolur adatlap-képe Bodolur 
    Résztvevő

Tudom, csak kicsit várhattál volna… 😀
    Most nem kezdek neki újra, mert nincs rá időm… 🙁

Törekvő Tamás adatlap-képe Törekvő Tamás 
    Résztvevő

Én azt gondolom, hogy Barack Obama nem lehet az Antikrisztus, mert még nem állt fel a világkormány. A személye csak akkor válik majd mindenki számára egyértelművé, ha az új világrend által lefektetett diktatórikus törvények életbe lépnek. Türelem, Isten majd időben megmutatja az övéinek, a hamisítványt.

Pötty adatlap-képe Pötty 
    Résztvevő

Legfőképpen a Dán.11.21. miatt nem gondolom, hogy ő lenne.
    (“És ennek helyébe egy útálatos áll, a kire nem teszik az ország ékességét; hanem alattomban jő, és hízelkedéssel jut az országhoz. “)

linda89 adatlap-képe linda89 
    Résztvevő

Sziasztok!Engem is nagyon foglalkoztat ez a téma .Ti putyinra még nem gondoltatok?Szerintem ő is lehet az antikrisztus,ugyanis ő ” észak királya”és ahogy utána néztem a legbefolyásosabb ember a világon.

Pötty adatlap-képe Pötty 
    Résztvevő

Gondolom Putyinra sem áll a Dán.11.21.
    De nyiss egy új témakört és írd le, hogy miért gondolod.

ÉVA adatlap-képe ÉVA 
    Résztvevő

Köszönöm kedves Szabi, ismerős szavak … szerintem nem Ő vagyis a jelenlegi elnök: az USA-t elég sokan … hm már kivetették a tiszteletükből hogy finom legyek. Magyarul: csalódottak!
    Szerintem nem tudjuk elképzelni a gonoszság és a megtévesztés olyan fokát, amilyen lesz hogy MINDENBEN az Úr Jézus ellenében …
    Amikor fellépett, a várakozás nagy volt, és öröm is volt, mert fekete, stb. és akkor tényleg gondoltunk arra, hogy ő az (de már régen volt). Én ezt “ajánlom” 🙁 https://www.youtube.com/watch?v=BoWeQBZEMmM érdekesek a hozzászólások !

7 bejegyzés megtekintése - 13-19 / 19

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.

Kapcsolat

Most nem vagyok gépnél. Írj, ha kérdésed van! :)

Küldés folyamatban

©2017 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

vagy    

Forgot your details?

Create Account