Szent Lélek

Címkézve: ,

Ennek a témakörnek tartalma 42 hozzászólás, 9 résztvevő. Utolsó frissítés:  Ida 9 éve telt el.

  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1006
     Xenia 
    Felhasználó

    Most látom, hogy valószínűleg nem jó helyen reagáltam Erika hozzászólására, úgyhogy ide is bemásolom:

    Kedves Erika, jó hogy itt jobban kifejtetted, mit gondolsz, mert az üzenőfalon lévő hozzászólásodból teljesen mást lehet leszűrni. Schwaben ott lehúzta az összes karizmatikus gyülekezetet, és te melléálltál ebben. A mostani írásodból viszont kiderül, hogy elfogadod a Szentlélek munkáját, akkor mégiscsak elfogadod a karizmatikusokat, mert a karizmatikusság a Szentlélek általi vezetést, a Szentlélek ajándékainak elfogadását és használatát jelenti. Ha már egyetlen példával találkoztál, ahol a Szentlélek előre kijelentett valamit és beteljesedett, akkor tudod, hogy ezek az ajándékok ma is működnek. Én is sok visszássággal találkoztam, viszont rengeteg pozitívummal is, és nem húznék le egész gyülekezeteket, mert azt tapasztaltam, hogy mindenütt vannak jelen Istennek valódi gyermekei, akik nemcsak névleg azok. A tetteket meg lehet ítélni az Ige alapján, de Isten munkáját nem szabad megvetni a rossz tapasztalatok miatt.
    Ezzel a mondatoddal viszont nem értek egyet: ” És ha akkor elválnak, az még mindig a “kisebbik bűn” lett volna.”
    A házasság egy szövetség, és Isten gyűlöli az elválást. Ha együtt maradnak, megpróbálják elfogadni a helyzetet és keresni a megoldást, hűek maradva a szövetségi fogadalmukhoz, akkor egyáltalán nem követtek volna el bűnt, így viszont bűnt követtek el, mert a válás nem Istentől van. Ha egy házasság megköttetett, akkor már nem azt kell kérdezni, hogy vajon Istentől volt-e vagy nem a megkötése, hanem meg kell élni a szövetséget. Izrael népét jól átvágták a gibeoniták, csellel kötöttek velük szövetséget, mégis, amikor kiderült a turpisság, az lett volna a bűn, ha Izrael felrúgta volna a szövetséget. A házasság is ilyen komoly dolog, Isten gyermekeinek nem szabad lazán kezelni. Amit Isten egybekötött, ember azt el ne válassza.

    #1007
     Kormos Erika 
    Felhasználó

    Kedves Xénia!

    Elnézést kérek azért, ha félreérthető voltam, nem rossz értelemben gondoltam amit írtam.
    Kezem, lábam ujjai kevés lenne ahhoz, hogy megszámoljam, hogy hányszor volt alkalmam megtapasztalni a Szent Szellem csodálatos működését.
    Talán azért is reagáltam le félreérthetően, hogy a valódi Szent Szellem működése nem olyan, mint ahogy azt sokan “reklámozzák.”
    Sokszor naponként megtapasztalom ezt a csodálatos működést, – és rá is csodálkozom a szépségére – akkor, amikor a Bibliából megérthetek keményen elrejtett összefüggéseket.
    Egyik ilyen példa, amikor Mózesben olvastam József fiainak áldását. Annyira nem értettem, hogy Jákob miért ragaszkodott ahhoz, hogy a kisebbik fiú Efraim fejére tegye a jobb kezét, hogy megkérdeztem: “Uram, mi ez, valami nagypapás, nagymamás áldás, mert én a legkisebb vagyok a nagymamámnak legkedvesebb unokája?” Akkor nem kaptam rá választ.
    Viszont 1-2 nap elteltével egy kb. 200 éves Káldi Bibliát vettem a kezembe, valamit kerestem benne.
    Eltévedtem a 2.Móz. 48:20-as versre, melyet az a Biblia a Károlitól eltérően így fordít:
    48,20. És megáldá őket azon a napon, ezt mondván: Az Izráel te benned áld meg EGYEBEKET ilyen módon: Az Isten tégyen olyanná tégedet minémüvé tette Efraimot és Manassét. És Efraimot Manassénál feljebbvalóvá tevé.
    Abban a pillanatban jött a válasz is: Jákob még nem tudta kimondani azt a szót hogy “keresztényeket” és Efraimban a kereszténység áldása van.”
    Nem tudom elmondani, hogy ettől mennyire feltöltődtem és elkezdtem kutakodni utána.
    Sorba jöttek azok az Igék a Bibliából, amik ezt megerősítették, pedig nem tudtam, hogy mit keressek és hol…
    Nem túl régen, valamelyik cikk alatt valaki megjegyezte, hogy a Jelenésekben nem csak Jákob fiainak neve található. Fellapoztam, és megdöbbentem. Ott József másik fiának neve Manassé szerepelt, aki az áldás szerint Izrael 12 törzsét viszi tovább az ÚJSZÖVETSÉGEN ÁT.
    De a Szent Szellem munkáját nem csak a Biblia útján tapasztalhattam meg, hanem egyébként “kivédhetetlen életveszélyek” esetén is.
    Járművezetőként dolgoztam kb. 15 évig. Egy balesetem volt, és az is azért mert akkor még nem volt tapasztalatom abban, hogy milyen is az, ha “balesetre” figyelmeztet a Szent Szellem.
    Ne fél! utána megtanultam! De még ekkor is a védelme alatt baleseteztem műszaki hibás járművel. Olyan balesethelyzeteket észleltem előre, amire “normális” körülmények között sem számítani nem lehetett volna, sem ennyivel előbb észlelni sem.
    A “civil élet” egyéb területein is sok mindenben megtapasztalhattam “erejét, hatalmát, vezetését”.
    Ugyan ezt kívánom minden Testvéremnek is, mert csodálatosak és a nyomorúságokban is erőt adó, nagysága semmi egyébhez nem hasonlítható OLTALOM, MENEDÉK, KŐVÁR.

    Szeretettel: Erika

    #1008
     legkisebbatyafi 
    Felhasználó

    Ha a férfi(vagy nő),paráznaság okán kívül bármiért elhagyja társát,és mást vesz el,paráználkodik.
    Az asszonyt(férfit) törvény köti,amíg a másik él.
    Máté ey.,1.Kor.

    #1009
     Kormos Erika 
    Felhasználó

    Úgy látszik, ma csak részletekben tudok gondolkodni, no meg olvasni is:
    – “Ezzel a mondatoddal viszont nem értek egyet: ” És ha akkor elválnak, az még mindig a “kisebbik bűn” lett volna.”
    Én viszont egyetértek veled, hogy ezzel a mondatommal nem lehet egyetérteni.
    Igazából én sem, pont ezért határoztam meg a cselekményt bűn formájában…

    De mivel mindenki a saját cselekedeteiért felelős, – ha ők nem tudták rendezni a dolgukat egymással keresztényi módon, az az ő dolguk és felelősségük. De emberek – gyülekezet megbotránkoztatásával már nem csak maguknak ártottak …
    Így értettem a “kisebbik bűn” fogalmát.

    #1010
     Xenia 
    Felhasználó

    Kedves Erika!
    Örülök annak, amit írtál, így már számomra is érthető, hogy hogy értetted és el tudom fogadni. Valóban csodálatos dolog a Szent Szellem munkáját megtapasztalni, látni azt, ahogyan működnek az ajándékai. Azt a sok csodát, amit egyenként átélnek Isten gyermekei, szerintem nem lenne könyv, ami befogadná (ha megpróbálnánk leírni), annyi van. Kívánom, hogy az Úr vezessen továbbra is!
    Szeretettel, Xenia

    #1030
     Névtelen

    Kedves Erika!

    Én arra a hozzászólásodra válaszoltam, ahol leszóltad a karizmatikus keresztényeket! Ott jeleztem neked, hogy MINDEN keresztény karizmatikus, hiszen csak a Szent Lélek által születhetünk újjá, és maga az Úr Jézus határozta meg, hogy milyen jelek kísérik azokat, akik hisznek Őbenne! A többiek, akikben nincs a Krisztus Szelleme, sem A Szent Lélek, az nem az Övé, azok csak vallásosak!
    írtad:
    “Nekem is kívánhatsz jó bűnbánatot ez ügyben, mert én sem csípem az olyan tanításokat, hogy “ez vagy az azért így van mert az Úr ezt jelentette ki nekem”. Ha olvassuk a Bibliát és valamilyen összefüggést – minek a miértjét, a teljes Bibliai egység alapján, – megértünk belőle, ott tényleg a Szent Szellem az aki felfedi a “titkot” és megszünteti a homályt. De ez nem azonos a szimpatikus Igék kiragadásával való hablatyolással.
    Karizmatikuséknál nagy divat az olyan bizonyságtétel, hogy ott voltam, láttam, hogy “a csonkát úgy gyógyította meg az Úr, hogy kinőtt a lába.” Közvetlen környezetemben történt meg, hogy minden előzmény nélkül, – “Julinak azért kérem meg a kezét, mert az Úr kijelentette, hogy ő lesz a feleségem.” Sajnos volt szerencsém megtapasztalni, hogy a “karizmatikus” szó “hatalma alatt” sok és nagy visszaélések húzódhatnak meg…”

    Erre válaszoltam, amit válaszoltam! És csak azért válaszoltam a hsz-odra, mert nem akarom elárulni a testvéreimet , csak azért, mert valaki nem érti az Igéből való “hablatyolásukat/sunkat”…! És a válaszom természetesen ( mint te is tudod!) nem arról szólt, hogy az Igeismeret nem szükséges ( hiszen általában tökfeleslegesen ( bár zsidó ügyben előrébb vagyunk, ahogyan látom…!) , de én is ez ügyben vitatkoztam veled…) , hanem arról, hogy az semmit nem ér, ha valaki akár az egész Bibliát bemagolja, akár szóról- szóra , de csak a saját okoskodásai azok, amelyeket kihoz belőle…! És ő akarja eldönteni, hogy hogyan kell az abban foglaltakat érteni! De meg van írva, hogy : Jn 8,47 Aki az Istentől származik, megérti az Isten beszédét; ti azért nem értitek meg, mert nem az Istentől származtok. (Dr Budai G)
    

    Amit utána válaszoltál, az csak a szokásos “nem akarom megérteni, hogy mit beszélsz…, ezért nem is arra válaszolok…”!

    De, természetesen maradok szeretettel: Ida

    #1032
     Kormos Erika 
    Felhasználó

    Kedves Idám!

    “Amit utána válaszoltál, az csak a szokásos “nem akarom megérteni, hogy mit beszélsz…, ezért nem is arra válaszolok…”!

    Valószínű, hogy azért nem akarjuk egymást megérteni, mert nem egy nyelvet beszélünk.
    De ettől még szeretlek és imádkozom éretted (is.)

    Szeretettel: Erika

    #1033
     Edua 
    Felhasználó

    Kedves Erika!
    A gond nem a karizmatikussággal van.Hasonló dolog,mint a keresztyénség esetében.Sokaknak lúdbőrözik a háta a keresztény szó hallatán,mert a keresztes hadjáratok és az inkvízició jut az eszükbe róla.Ebben az esetben meg egyesek a Szent Szellem mögé bújva,rá hivatkozva érvényesítik akaratukat,érik el céljaikat.

    A példádra visszatérve:Ha valakit a Szent Szellem vezet a házasságkötésekor,akkor hogy lesz ilyen rövid időn belül ennyire engedetlen Neki(késdobálás,kilakoltatás,stb.)?Ha viszont nem a Szent Szellemtől volt,és kijelentette,hogy Tőle van,az viszont már nagyon veszélyes…
    Egyébként Jézust szeretők között nem lehet “rossz” házasság.Ha mindkettőjüknek Jézus a legfontosabb és az Ő országát keresik,akkor ebből adódóan min. elfogadhatónak kéne lenni a kapcsolatuknak,hiszen testvérek is,akik szeretik egymást.

    #1034
     Kormos Erika 
    Felhasználó

    Kedves Edua!

    Tökéletesen egyetértek Veled. Egy karizmatikus(nak mondott) gyülekezetben sok valódi karizmával rendelkező Testvér is van, és sajnos sok olyan is aki nem az akinek mutatja magát.
    Az a “valódi” Testvér, aki a gyülekezetbe jár, joggal feltételezheti minden Testvéréről, hogy az is Isten gyermeke. Amikor pedig – hasonló esetek révén – kiderül, hogy mégsem az volt, akkor nagyot csalódik. Főleg akkor, ha egy állkeresztény a világ fiait is megszégyenítő cselekedeteket produkál.
    (Azt meg már le sem merem írni, hogy a gyülekezetben elöljáró helyet foglal.)
    Sajnos az már a “gyülekezet szégyene”, – főleg ha karizmatikusnak vallja magát – hogy az ilyen ember(ekről) nincs a gyülekezetnek “kijelentése” addig, míg tömeges megbotránkoztatást nem okoz. Illetve, hogy a gyülekezetben “megtűrnek” kisebb-nagyobb visszaéléseket, – főleg példamutató életre rendelt előljárok, vagy családjaik körében.
    Ilyen gyülekezetben vannak szép számmal igaz keresztények is, szeretetük (szeretetszolgálatuk) révén begyűjtenek sok ingyenélő látszat keresztényt is, és rengeteg a “fanatikus” is, akiket jószerével a “Biblia ismeret” nélküli “Szent Lélek vezet”, – sokszor szívük kívánságainak legalizálására is.
    Az ilyen karizmatikus gyülekezetek sokkal nagyobb kísértéseknek (bukásnak) vannak kitéve, mint azok, akik nem vallják magukat karizmatikusnak (hanem például történelmi egyházakhoz tartoznak). A “történelmi egyházak “szent” gyülekezeteiben” IS működik a karizma, csak ők a Biblia tanításaira fektetik a hangsúlyt, míg a karizma működésének megtapasztalását rábízzák a hívekre. Az Istennek szentelt életű hívők esetében fog működni, de a “szentségben” nem megfelelően járó híveket nem késztetik a “hamisított karizma” felvételére.

    Természetesen “nem húzom le” a karizmatikus gyülekezeteket sem, pusztán szeretnék rámutatni arra, hogy “sokkal sérülékenyebbek” a “nem karizmatikusoktól.”
    Ha valaki “felkészületlenül” kerül egy karizmatikus gyülekezetbe, sok meglepetés érheti, ami a kisebbik baj addig, amíg valamin meg nem botránkozik, ami által megrendülhet akár az Istenbe vetett hite is.
    Imádkozzunk értük, hogy ilyen ne történhessen, és adjunk hálát Istennek azokért a Testvérekért is, akiknek az ilyen dolgok a hitét nem rendítették meg, – könyörögjünk azokért, akiket ezt eltávolított az Úrtól, hogy vissza találhassanak valamelyik épülésükre szolgáló szent gyülekezet által.

    Szeretettel: Erika

    #1035
     Kormos Erika 
    Felhasználó

    Kedves Xénia!

    Én nem emberek MEGÍTÉLÉSÉRŐL hanem MEGKÜLÖNBÖZTETÉSÉRŐL beszélek. És úgy érzem, hogy ezt az Úr hozta felszínre, tette hangsúlyossá, pontosan azért mert egy krízises időpontban élünk…
    Ha ezt sikerül megértenünk, akkor talán az Úr kegyelméből sok Testvérünk is megmenekülhet…
    Az előző hsz-ben még nem tudtam, hogy hogy magyarázzam el Neked, hogy mit is akarok kifejezni, most viszont kaptam egy olyan Igét, – ami az én Ige használati szokásaim kőrén kívül esik – és maga az Ige fogalmazza meg azt amit én nem tudtam kifejezni.
    (De ha vissza olvasod a hsz-eket jól kitűnik, hogy ezt a fogalmat próbáltam kőrbe írni, – sőt még azt is “elmondtam”, hogy a megértéséhez a Szent Szellem segítségét kell kérni.)

    Némelyiknek csodatévő erőknek munkái; némelyiknek meg prófétálás; némelyiknek pedig LELKEKNEK MEGÍTÉSÉSE; másiknak nyelvek nemei; másnak pedig nyelvek magyarázása;
    1. Kor. 12:10

    Rácsodálkoztam erre az Igére, főleg azért, mert itt is az ítélet szót használja, ami az én értelmem szerint nem “elítélést” hanem “megkülönböztetést” jelent.

    Ebből már tudom, hogy miért nem érthető az amit megpróbálok kifejezni.
    Pedig ez minden Testvérnek fontos dolog, ahhoz, hogy ne legyünk megtéveszthetőek.

    A kétféle “szellemi vonal szülötteit” fel kell tudnunk ismerni.
    Miért?
    Mert Izrael történelmében, amikor Babiloni fogságra adattak, Isten határozottan azt jelentette ki:
    27,12 Sőt Sedékiásnak, a Júda királyának is mind e beszédek szerint szólottam, mondván: Vegyétek nyakatokra a babiloni királynak jármát, és SZOLGÁLJATOK NÉKI és az ő népének, ÉS ÉLTEK!
    Jeremiás 27:12

    Az Antikrisztusról pedig:
    14,9 És harmadik angyal is követé azokat, mondván nagy szóval: Ha valaki IMÁDJA a fenevadat és annak képét, és bélyegét FELVESZI vagy homlokára vagy kezére,
    14,10 Az is iszik az Isten haragjának borából, amely elegyítetlenül töltetett az ő haragjának poharába: és kínoztatik tűzzel és kénkővel a szent angyalok előtt és a Bárány előtt;
    14,11 És az ő kínlódásuknak füstje felmegy ÖRÖKKÖN ÖRÖKKÉ; és NEM LESZ NYUGALMUK éjjel és nappal, akik imádják a fenevadat és annak képét, és ha valaki az ő nevének bélyegét felveszi.
    Jelenések 14. rész
    Más szavakkal kifejezve, – ha SZOLGÁLJA a fenevadat.

    És pontosan erre szeretném felhívni a figyelmet azokkal kapcsolatban, akik országunkat is és a világ minden országát pusztítják, hogy átadhassák azt a fenevadnak, (ami a küszöbünkön áll.)

    Honnét lehet felismerni őket?
    – Pénzzel és hatalommal rendelkeznek, tervük megvalósításához.
    – Látják, tudnak (sőt részesei) emberek, GYERMEKEK lemészárlásáról, anyagi javak pusztításáról. És habár van hatalmuk, mégsem tesznek ellene semmit, hanem mindegyik a maga helyén és országában segéd kezet nyújt ehhez, nyíltan vagy titokban.
    (Akinek “nem rendül bele a lelke ártatlanok, gyermekek lemészárlásába, – nemzeti hovatartozástól függetlenül, – az azért van, mert az ilyen “ember” lelkében nincs semmi ami az Istentől való lenne!
    – Erkölcsi értékeik más területein sincs bennük semmilyen “Istentől való szikra”.

    Én ezeket az “emberszerű fenevadakat” nem elítélem, hanem megkülönböztetem, mint olyanokat, akiktől semmi jó NEM TUD származni, bármit is ÍGÉRNEK, bármit is MONDANAK, HAZUDNAK.

    Miért fontos ez, főleg a mai időben? Azért mert az emberiséget ígéretekkel, hazugságokkal lehet legjobban MEGTÉVESZTENI, ÖNKÉNTES SZOLGÁLATRA KÉNYSZERÍTENI.
    Fontos, hogy végre tudatunkba véssük, hogy megvizsgáljuk a “lelket” (az embert), hogy kinek a szavának hiszünk.
    Ide tartoznak a “rejtett gyilkosságok” is… Az a HATALOMMAL bíró ember aki nem tesz semmit a mészárlások, népirtások megállítására.
    Erre nem kifogás az sem, hogy a “hatalmam nem ér el odáig.” Üres beszéd! mert ha volna hozzá lelkiismerete, akkor minimum leszállna a hatalom magaslatából, és részvételével nem vállalna közösséget vele.

    Ti az ÖRDÖG ATYÁTÓL VALÓK VAGYTOK, és a TI ATYÁTOK kívánságait akarjátok teljesíteni. Az EMBERÖLŐ volt kezdettől fogva, és nem állott meg az igazságban, mert NINCS Ő BENNE IGAZSÁG. Mikor HAZUGSÁGOT SZÓL, a sajátjából szól; mert hazug és hazugság atyja.

    Erre pedig egy adott léleknek (embernek) a cselekedetei – annak lelkisége – az emberiség számára leginkább látható bizonyíték. Nem véletlen mondja Jézus, hogy az övéit a cselekedeteikből lehet megismerni.

    (Jönnek, csak jönnek az Igék egyre-másra arról, hogy “szellemi származásról” van szó, kétféle lélekről, ahol az egyik Istentől van a másik Sátántól. Biztos nem véletlen.
    Ki felett örvendeztek? Ki ellen tátjátok fel szátokat és öltitek ki nyelveteket? nem ti vagytok-é a bűn gyermekei, a hazugságnak MAGVA?
    És. 57:4 )

    Szeretettel: Erika

    #1036
     Névtelen

    Drága Erika!

    írod:
    “Kedves Idám!
    “Amit utána válaszoltál, az csak a szokásos “nem akarom megérteni, hogy mit beszélsz…, ezért nem is arra válaszolok…”!
    Valószínű, hogy azért nem akarjuk egymást megérteni, mert nem egy nyelvet beszélünk.”

    Én sajnos értem amit te mondasz, csak te nem akarsz érteni ( és nem rólam van szó, hogy engemet nem értesz…) ! De valóban nem egy nyelvet beszélünk!

    Továbbá a szellemek megkülönböztetése, mint szellemi ajándék, nem az emberlelkek megkülönböztetése!1Kor 12,10 [megint] másnak hatalom [nyilvánulások] munkálatait; másiknak prófétálást, másnak szellemek megkülönböztetését; amannak nyelvek nemeit, megint egy másnak nyelvek tolmácsolását. 1Kor 12,11 De mindezek ugyanannak az egy Szellemnek munkájából [származnak], ki [azokat] külön-külön úgy osztja szét, ahogy akarja.

    De természetesen ennek a megértéséhez, a Szent Lélek kijelentése is kell, nem csak némi lexikális Biblia, Igeismeret…! Amely viszont ahogyan azt a Jelenések könyvében is olvashatjuk, az Úr minden típusú gyülekezetében jelen van. Csak nem mindenkinél…! Viszont a történelmi egyházak “kevésbé sérülékeny lelkű, szellemű” gyermekei voltak azok, akik a ” kereszténység” mindenféle erőszakos “térítési” módszereit kitalálták, és gyakorolták…! Szorosan az igeismeret alapján….!

    De bocs, ahhoz, amit beszélsz, se a Szent Léleknek, se az Igének, semmi köze nincsen!

    De, én is maradok szeretettel: Ida

    

    #1037
     Xenia 
    Felhasználó

    Kedves Erika! Csak bemásolni tudom az idokjeleiről a hozzászólásomat:
    “Részemről már nem látom értelmét a téma további feszegetésének. Én úgy látom, hogy az ige egyértelmű útmutatást ad, hogyan álljunk hozzá a hitetlenekhez, felszólít arra is, hogy imádkozzunk a vezetőkért (anélkül, hogy bármiféle módon szortíroznánk őket), én ehhez tartom magam, ezt nem tudom tovább ragozni sem itt, sem a klubban. Ha te másképp látod, szíved joga, de tudnod kell, hogy az ige mást mond. Erre próbált Legkisebb Atyafi is figyelmeztetni, és én is. Bekategorizálni másokat egyáltalán nem a mi feladatunk, és nagyon veszélyes dolog, mert az Úr éppen az ellenkezőjét adta utasításba számunkra. Majd az Úr fogja jobb és bal keze felé állítani az embereket. Isten áldjon!”

    A megkülönböztetésnek ott van értelme, hogy nem követsz olyan szellemiséget, ami nem az Úrtól van. Ebben segít a Szentlélek és az Úr igéje is. Sajnálom, hogy téged ez a megkülönböztetés arra sarkall, hogy bizonyos emberekért ne imádkozz, holott talán éppen nekik van a legnagyobb szükségük Isten bűnbocsátó kegyelmére. Amiről te írsz, pontosan ráillik pl. a római császár(ok)ra, aki elé Pál apostol is került pont azért, hogy hirdesse neki is Isten igéjét. Élőben hirdetni az ilyen hatalmasságoknak az igét nem mindenkinek adatik meg, erre Isten külön kiválaszt embereket és felkészít rá, imádkozni viszont mindannyian tudunk értük is, és jól tesszük, ha ezt tesszük.

12 bejegyzés megtekintése - 13-24 / 43

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kapcsolat

Most nem vagyok gépnél. Írj, ha kérdésed van! :)

Küldés folyamatban

©2024 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

vagy    

Forgot your details?

Create Account