A Klub

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  Házi Árpád 9 éve, 11 hónapja telt el.

  • Szerző
    Bejegyzés
  • #42
     Thea 
    Adminisztrátor

    Javaslatok, vélemények a klubról.

    #43
     Thea 
    Adminisztrátor

    Remélem hasznosnak találjátok az új klubot. Várom a véleményeket és javaslatokat.

    #493
     Bodolur 
    Felhasználó

    Szia!

    Mindenképpen hasznos. Lehet vitázni, tanulni. 🙂

    N.

    #915
     Házi Árpád 
    Felhasználó

    Szia Thea ! Valami furcsa történik itt velem az Idők Jelei-n. Hidd el nem vagyok paranoiás meg ilyesmi, csak nem értem a dolgot. Írtam neked az üzenőfalra, mire te visszaírtad ezt: Thea Üzenőfal { Nem tiltottam le senkit. Látod, ez a hozzászólásod is megjelent…. } – 2014/05/02, 21:31. Ez a karaktersorozat annak a jelzésnek a direkt másolata, ami megjelenik az lap jobb oldalán (ezért csak részlet). Utána bementem az üzenőfalra, és nem találtam a te válaszodat, mert nincs ott. A gépemnek semmi baja. A furcsaság nem itt kezdődik, hanem a főoldal általam régen várt videójának cikkénél. Adrian nevű hozzászóló meglehetősen ironikus, személyeskedő (sértett ?) kérdésére akartam választ írni, és már 2. napja nem jelenik meg semmi. Megírtam már más névvel is, de nem jelenik meg semmi. Kuka. Ez annyiban furcsa, hogy eleve kritikát fogalmaztam meg az eredeti videóval szemben, de ezt te is tudod, egyrészt hogy nem lélekként kellett volna fordítani a spirit szót hanem szellemnek (pl. lelki harc helyett szellemi harc), és ezt azért is jeleztem mert már más is mondta nekem. A másik ügyben amit neked írtam, kissé talán keményen fogalmaztam (nem is írtál vissza semmit), hogy nem kellett volna kivágni azt a 3 percet a videóból. A gyanúm pedig az, és ebben kérem a válaszodat, hogy Adrian nevű felhasználó úgy mutatta be a videót mintha ő fordította volna. Ha ez igaz, akkor talán a munka (szolgáló, férj?) társad, és talán ő intézte el ezt a letiltás dolgot. Lehet hogy ez tök hülyeség, de sajnos más logikus választ nem találok amiből arra tudok következtetni, hogy Adrian-nal való szóváltás óta van ez az anomália. Az egészben az is furcsa, hogy nagyon vártam ezt a videót (tudod hogy nyaggattalak is érte), meg is osztottam több mint tucat embernek és helyen, de mintha valaki azt akarná hogy rosszul alakuljon ez az egész (pl. Adrian furcsa világiaktól sem várt sértett stílusa). Szeretnélek kérni, hogy nézd már meg a rendszert és válaszoljál nekem, lehetőleg email címre (az biztos): arpiel73@gmail.com. Köszönöm és üdv

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kapcsolat

Most nem vagyok gépnél. Írj, ha kérdésed van! :)

Küldés folyamatban

©2024 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

vagy    

Forgot your details?

Create Account