Ima

Október 23

Ennek a témakörnek tartalma 4 válasz, 2 hozzászóló. Utolsó frissítés: ÉVA adatlap-képe ÉVA 2 év, 8 hónap.

• Szerző
    Bejegyzés
    Thea adatlap-képe Thea 
    Kulcsmester
    Warning: preg_match(): Compilation failed: unrecognized character after (?< at offset 46 in /var/userdata/web/idokjelei.hu/website/klub/wp-includes/class-wp-embed.php on line 159 Warning: preg_match(): Compilation failed: unrecognized character after (? at offset 44 in /var/userdata/web/idokjelei.hu/website/klub/wp-includes/class-wp-embed.php on line 159

Gondoltam valahol el kell kezdeni…
    Holnap, október 23-án de. 10:30-kor imádkozni fogok Attiláért, hogy megtalálja az Urat és képes legyen neki adni a terhét.
    http://idokjelei.hu/2014/10/a-kiszivargott-tervezet-szerint-a-transzatlanti-partnerseg-globalis-internetcenzurat-hoz/comment-page-1/#comment-46173

Aki tud, csatlakozzon hozzám.

“Jőjjetek én hozzám mindnyájan, a kik megfáradtatok és megterheltettetek, és én megnyugosztlak titeket.
    Vegyétek föl magatokra az én igámat, és tanuljátok meg tőlem, hogy én szelid és alázatos szívű vagyok: és nyugalmat találtok a ti lelkeiteknek.” Máté 11:28-29

ÉVA adatlap-képe ÉVA 
    Résztvevő
    Warning: preg_match(): Compilation failed: unrecognized character after (?< at offset 46 in /var/userdata/web/idokjelei.hu/website/klub/wp-includes/class-wp-embed.php on line 159 Warning: preg_match(): Compilation failed: unrecognized character after (? at offset 44 in /var/userdata/web/idokjelei.hu/website/klub/wp-includes/class-wp-embed.php on line 159 Warning: preg_match(): Compilation failed: unrecognized character after (?< at offset 46 in /var/userdata/web/idokjelei.hu/website/klub/wp-content/plugins/advanced-responsive-video-embedder/public/functions-shortcode-filters.php on line 166 Warning: preg_match(): Compilation failed: unrecognized character after (? at offset 44 in /var/userdata/web/idokjelei.hu/website/klub/wp-content/plugins/advanced-responsive-video-embedder/public/functions-shortcode-filters.php on line 166

Nem láttam ezt az üzenetet csak most, este. Valaki írt, hogy “este is”. Éppen nem találom az üzenetét, hol is van … 😀

Esetleg legyen egy délelőtti/déli időpont MINDIG és legyen esti is. Az imaszándékokat tegyük közzé.

Ma a fél 11 jó időpont volt, munkaszüneti nap, de mindig nem az, esetleg legyen minden nap dél, mert arra odafigyelünk és legyen EGY esti időpont is? este 9 vagy 10?

Thea adatlap-képe Thea 
    Kulcsmester

Szia Éva!
    Jó ötlet. Én is többször imádkoztam ma érte.
    Jó ötlet a két időpont és az is, hogy megbeszéljük az ima célját, és ki-ki imádkozik, amikor ideje van, vagy eszébe jut, a kijelölt időpont mellett vagy, ha akkor épp nem ér rá, helyett.

ÉVA adatlap-képe ÉVA 
    Résztvevő

Drága Thea
    nem egészen így gondoltam, hogy két időpont, hanem, a -tól -ig, tehát van egy választóvonal – volna – mondjuk, a délelőtt fél 11, így kezdted, de nemcsak ezért.

Ma még “tart a tegnapi” így aki az aznapiba nem tudott kapcsolódni, az a reggeli csendességben tud. Aki fenn volt éjszaka – mert éppen ide írt 🙂 – az is “odaér” fél 11-ig, mondjuk a reggelnek akkor már tényleg vége.

Így napi imaszándékok lehetnek, persze, lehet tovább is cipelni … Sokszor eszembe jut egy karizmatikus vezető, aki azt mondta: “én mindenért csak egyszer imádkozom” 😀

… és akkor leszakad az Ég. Ezt muszáj volt hozzátennem 🙂

Maradjunk együtt ja, ezt már írtam máskor is 🙂

ÉVA adatlap-képe ÉVA 
    Résztvevő

Ezt hoztam, nekünk http://divinity.szabadosadam.hu/?p=12306#comments Az Úr áldjon minket.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.

Kapcsolat

Most nem vagyok gépnél. Írj, ha kérdésed van! :)

Küldés folyamatban

©2017 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

vagy    

Forgot your details?

Create Account